Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Photomania
Fotoğraf Efektlendirme ve Düzenleyici

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Fotoğraf görüntülemenize, albümlendirmenize ve düzenlemenize olanak sağlayan Photomania programı ücretsiz olarak sunulmasıyla ön plana çıkıyor. Elinizde bulunan fotoğraflara daha iyi bir görünüm kazandırmak amacıyla kullanabileceğiniz Photomania programıyla fotoğraflarınızı kendi zevkinize göre modifiye edebiliyorsunuz. Son derece kullanışlı temel araçların yanısıra çeşitli ekstra özellikleriyle ön plana çıkan Photomania programı kullanım açısından herhangi bir zorluk çıkarmamaktadır. 

Kullanım açısından oldukça kolay olan Photomania programı iyi yapılandırma seçenekleri bulunduruyor. Bu sayede daha etkileyici fotoğraflar elde edebiliyorsunuz. 

Photomania ile HTML albüm oluşturabilir dilerseniz slayt gösteriler de oluşturabiliyorsunuz. Elinizdeki fotoğrafları PDF olarak kaydetmenize imkan sağlayan Photomania programı toplu dönüşümler ve toplu düzenlemelere izin vermektedir. 

Kapsamlı ve ücretsiz olmasıyla ön plana çıkan Photomania aşağıdaki biçimleri desteklemektedir. 

PNG, BMP, ICO, EMF, WMF, JPEG, JPEG2000, MNG, TIFF, RAS, TGA, GIF, PCD, PSP, PCX, PSD, FAX, SGI, RGB, PNM, PGM, PPM, HIPS, BW, PDD, VST, ICB, VDA, RLA, RPF, CEL, PIC, PCC, SCR, EPS, CUT, IFF, RSB, LBM, ADA, XPM, SCR

Eğer sizde ücretsiz ama geniş kapsamlı özelliklere sahip bir fotoğraf düzenleyici arıyorsanız Photomania'yı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,476
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.