Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Picasa

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Picasa ile bilgisayarınızdaki fotoğraflarınız bir albüm yapmak artık çok kolay, dijital fotoğraf albümünüz yoksa Picasa ile hemen bir tane dijital fotoğraf albümü yapabilirsiniz.

Sadece fotoğraf albümü değil, oluşturduğunuz albümdeki resimlerinizde düzenlemeler yapabilir bu albümünüzü arkadaşlarınız yada aileniz ile paylaşabilirsiniz. 

Biraz Picasa'nın özelliklerinden bahsedelim:

Yüz tanıma özelliği: Yüz tanıma özelliği ile daha önce belirlediğiniz kişilerin kim olduğunu program rahatlıkla tanıyarak kişileri gruplandırabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı bulun: Picasa bilgisayarınızda var olan ama yerini bilmediğiniz veya kaybolduğunu sandığınız bir çok resminizin yerini tespit eder bu resimlerinizi tarihsel bir biçimde düzene sokabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı yeniden isimlendirin: Saçma sapan yazılmış resimlerinizin ismini 15116161561.jpg yerine, resim1.jpg şeklinde değiştirerek görüntü kirliğiğini ortadan kaldırın.

Albüm Oluşturma: Albüm oluşturmak için "Albums" bölümüne girerek resimlerinizi hızlı bir şekilde gruplandırarak albüm oluşturabilir, bu albümünüzü slayt gösterisi gibi hazırlayarak arkadaşlarınıza e-mail yolu ile gönderebilirsiniz.

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.9.136.20
BOYUT
14.27 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
3,644
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.