Pixelaria

Pixelaria

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Animasyon Oluşturma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Pixelaria programı sayesinde kendi piksel animasyonunuzu yada çizgifilminizi oluşturabiliyorsunuz. 

2 boyutlu piksel animasyonlar yaratma imkanı sunan Pixelaria programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 8 bit animasyonlarınızı oluşturmanıza imkan sağlayan Pixelaria programı ile oyunlar içerisinde kullanılan animasyonların da sayısı artmış bulunuyor. 

PRogram ile kendi belirlemiş olduğunuz genişlik ve yüksekliğe sahip animasyonlar oluşturabiliyor ve aniamsyonun FPS saniyedeki kare hızı değerini de kolay bir şekilde belirleyebiliyorsunuz. Kare atlama değerini değiştirebildiğiniz Pixelaria programı yaygın olarak kullanılan resim formatlarının hemen hemen hepsini de desteklemektedir. 

PNG, JPG, BMP, GIF, JPEG ve TIFF formatında bulunan resimleri tanımlayabiliyorsunuz. Bu i ise kareler halinde programa kolay bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda her karede bulunan resimleri üzerine çift tıklayarak düzenleyebilir ve orjinal resimde değişiklikler oluşturabiliyorsunuz. Program ile oluşturmuş olduğunuz animasyonları şuan için sadece PXL formatında dışarı aktarabiliyorsunuz. Programda EXE ve GIF olarak dışarı aktarma özelliği olmaması büyük bir eksiklik olsa da diğer formatlar işinizi görecek düzeydedir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Animasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,897
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?