Pixelitor

Pixelitor

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Resim Ve Fotoğraf Düzenleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Pixelitor programı Java alt yapısına sahip olup resimlerinizi düzenlemenize olanak sağlayan başarılı bir resim editörüdür. 

Elinizde bulunan fotoğraflarınıza farklı bir hava vermenize imkan sağlayan Pixelitor programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı son derece güvenli olan ve gelişime açık olduğu kesin bir program olup basit bir kullanıma sahiptir. 

Bilgisayar konusunda fazla deneyimi olmayan kullanıcılar bile rahatlıkla kullanabilir. Program içerisinde bulunan fotoğraf filtrelemeri, çizim olanakları, katmanlı düzenleme ve  birden fazla geri alma seçeneği bulunduran Pixelitor programıyla fotoğraflarınızın parlaklık ve kontrast ayarını da yapabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı daha güzel göstermek için içerisinde bulunan 70 fotoğraf filtresinden hoşunuza gideni kullanabilirsiniz. Eğer sizde klasik bir fotoğraf düzenleme programına ihtiyaç duyuyorsanız Pixelitor programını sitemizden indirip kullanmaya başlamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
3.1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,647
HEMEN İNDİR (2.19 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?