Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

ProShow Producer
Profesyonel Slayt Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kullanıcılara profesyonel olmayı vaad eden harika bir yazılım.. 

Profesyonel olmasanız dahi kolay bir şekilde slayt şovlar oluşturabilir ve profesyonel çalışmalar elde edebilirsiniz. Sezgisel bir arayüz ile karşımıza çıkan program ile üç adımda slayt şov hazırlayabiliyorsunuz. 

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, slaytta olmasını istediğiniz müzik ve slayt özelliklerini ekleyerek istediğiniz formatta çıktısını hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Kullanıcılara en iyi hizmeti verebilmek ve hızlı olabilmek adına içerisinde hem sürükle bırak özelliği hemde zaman çizelgesi bulunuyor. Bu sayede yaptığınız adımları daha iyi bir şekilde kontrol altına alabileceksiniz. Resim dosyalarınız arasında kolay bir şekilde geçiş yapabildiğiniz gibi farklı birçok efekt kullanabilirsiniz. 

Video düzenleme ve fotoğraf düzenleme işlemleriniz için başka bir program kullanmanıza gerek yok. ProShow Producer programı içerisinde bunun için video editörü ve fotoğraf editörü bulunduruyor. Slayt gösterilerinizi hazırladıktan sonra dilerseniz DVD'nizde izleyebilir, sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşım yapabilir, aynı şekilde web sitenizde yayınlayabilir ve e-posta aracılığıyla arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

Zaman tüneli görünümlü olan program ile gelişmiş ses kontrolüne de sahip olursunuz. Hızlı ve kolay ses donanımları sunan başarılı bir program olduğunu söylemek mümkün. Slayt şovunuzun içerisine gelişmiş başlıklar atarak başarılı sunumlara imza atabilirsiniz. Yazı tipi desteği ile gelen program ile bir yazı tipini kullanarak bir yazı yazıp yeni bir görünüm keşfedebilirsiniz. 

Hazırlamış olduğunuz slayt şovlar için farklı bir çok format seçeneği bulunduran ProShow Producer programı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Eğer sizde hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak profesyonel slayt gösteriler oluşturmak istiyorsanız ProShow Producer programını sitemizden güvenli bir şekilde yükleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
6.0.3410
BOYUT
51.98 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,945
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.