Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Puran File Recovery
Ücretsiz Silinen Dosyalar Geri Getirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Puran File Recovery, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz dosya kurtarma programıdır. Windows kullanıcıları için hazırlanmış olan Puran File Recovery programı ile kayıp olan dosyalarınızı bulabilirsiniz.Ücretsiz olarak sunulan Puran File Recovery programı hızlı tarama yapmasıyla da ön plana çıkıyor. 

Kazara silinen yada silindikten sonra tekrar geri getirmek istediğiniz dosyaları geri getirmeniz konusunda yardımcınız olacak piyasasında bulunan diğer ücretli programlara göre tamamen ücretsiz olarak sunuluyor olmasıyla iyi bir kurtarıcı olmayı başarıyor. 

Programın tek eksi yönü ise diğer programlar gibi önizleme sunmuyor olmasıdır. Müzik, resim ve videolar için önizlemeler sunmayan Puran File Recovery programının tarama işlemi bittiği zaman kurtarılan dosyaları görüntüleyebiliyorsunuz. 

Silinmiş olan dosyaları hızlı bir tarama sürecinden geçiren Puran File Recovery programı sabit diskinizin boyutuna bağlı olarak işlem süresini uzatabiliyor. Yani tamamen diskinizin durumuna bağlı. Ardından silinmiş olan dosyaları tespit edip detaylı arama için deep scan özelliğini kullanabiliyorsunuz. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Puran File Recovery programı silinmiş olan dosyaları türüne göre ayırmanıza imkan sağlamaktadır. Eğer sizde Windows bilgisayarınızda kaybolan yahut silinen dosyaları geri getirmek istiyorsanız Puran File Recovery programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2
BOYUT
2.27 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,433
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.