Quick Recovery for Windows

Quick Recovery for Windows

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

USB, Disk ve Hafıza Kartlarından Dosya Kurtarma Programı

Quick Recovery for Windows programı ile herhangi bir nedenden dolayı silinen dosyaları geri kazanabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Quick Recovery for Windows programı sayesinde silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. 

Sade ve basit bir arayüze sahip olan Quick Recovery for Windows programı kullanıcı deneyimi gerektirmez. Sadece birkaç tıklama sonucu kayıp dosyalarınıza kavuşabiliyorsunuz. İçerisinde farklı tarama seçenekleri bulunduran Quick Recovery for Windows programı hızlı tarama da bulundurmaktadır. Ayrıca derin ve detaylı tarama seçeneklerinden istediğinizi de kullanabiliyorsunuz. 

FAT ve NTFS dosya sistemlerini destekleyen Quick Recovery for Windows programı hasarlı disklerden dosya kurtarmanıza da olanak tanıyor. Sabit diskler ile sınırlı olmayan program hafıza kartından dosya kurtarma dışında USB bellekte silinen dosyaları da geri getirmenize imkan sağlıyor. Eğer sizde dosya kayıpları yaşıyorsanız Quick Recovery for Windows programını mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
13.0.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows Phone / Windows 8
İNDİRİLME
1,498
HEMEN İNDİR (6.05 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?