Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Razer Surround

reklam

Kulaklık Ses Kalitesi Artırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Razer Surround programı oyunseverler için hazırlanmıştır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Razer Surround programı mevcut stereo kulaklığınızın ses kalitesin, gücünü önemli derece arttırmanıza yardımcı olmaktadır.. 

Program sanal olarak 7.1 kanal çevresel ses deneyimi yaşatmakadır. Oyuncuların kendilerini oyunun içindeymiş gibi hissetmeleri amacıyla geliştirilmiş başarılı bi program olup kulk içi kulaklıkları da desteklemektedir. Yeni nesl oyunların sunmuş olduğu etkileyici ses efektlerini yakalamanız için hazırlanmış olan Razer Surround programı ücretsiz sürümünde ses seviyesini ayarlamanıza, bas artırma, ses yüksekliğini azalatma, ekolayzır ayar yapma dışında kişisel tercihleri ayarlama gibi önemli özellikler ne yazık ki bulunmuyor.

Bunun dışında profesyonel ayarlar gerçekleştirmektedir. Eğer sizde oyunlarınız yahut film izleme keyfiniz için kulaklık kalitenizi arttırmak istiyorsanız Razer Surround'u denemelisiniz

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.29.2
BOYUT
2.02 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,215
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.