Razer Surround

Razer Surround

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kulaklık Ses Kalitesi Artırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Razer Surround programı oyunseverler için hazırlanmıştır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Razer Surround programı mevcut stereo kulaklığınızın ses kalitesin, gücünü önemli derece arttırmanıza yardımcı olmaktadır.. 

Program sanal olarak 7.1 kanal çevresel ses deneyimi yaşatmakadır. Oyuncuların kendilerini oyunun içindeymiş gibi hissetmeleri amacıyla geliştirilmiş başarılı bi program olup kulk içi kulaklıkları da desteklemektedir. Yeni nesl oyunların sunmuş olduğu etkileyici ses efektlerini yakalamanız için hazırlanmış olan Razer Surround programı ücretsiz sürümünde ses seviyesini ayarlamanıza, bas artırma, ses yüksekliğini azalatma, ekolayzır ayar yapma dışında kişisel tercihleri ayarlama gibi önemli özellikler ne yazık ki bulunmuyor.

Bunun dışında profesyonel ayarlar gerçekleştirmektedir. Eğer sizde oyunlarınız yahut film izleme keyfiniz için kulaklık kalitenizi arttırmak istiyorsanız Razer Surround'u denemelisiniz

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yardımcı Programlar
VERSIYON
2.0.29.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,301
HEMEN İNDİR (2.02 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?