Readon TV Movie Radio Player

Readon TV Movie Radio Player

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Televizyon İzleme Radyo Dinleme Programı

Readon TV Movie Radio Player programı sayesinde Windows bilgisayarınız üzerinden online televizyon izleyebilir ve radyo dinleyebilirsiniz. Windows bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup ülkelere göre kategorize edilmiş. Kanal türlerine göre de ayarlandığı için istediğiniz kanallara hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.  Dünya çapında binlerce kanala ve radyoya ulaşmanıza imkan sağlamasıyla ön plana çıkan Readon TV Movie Radio Player programı ile program içerisinde istediğiniz aramaları yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bu sayede izlemek istediğiniz kanallara hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz. 

Online bir hizmet sunduğundan dolayı internet bağlantınıza gereksinim duymaktadır. MP3 arama özelliğini yanısıra kanal listelerini otomatik olarak güncelleyebilen Readon TV Movie Radio Player programı televizyon yayınlarını ASF formatıyla video halinde bilgisayarınıza kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Aynı şekilde online müzik yayınlarını da MP3 olarak kaydetmenize yardımcı olmaktadır. Eğer sizde online olarak televizyon izlemek ve radyo dinlemek istiyorsanız Readon TV Movie Radio Player programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
TV - Radyo
VERSIYON
7.6.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
7,808
HEMEN İNDİR (8.07 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?