Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Readon TV Movie Radio Player
Online Televizyon İzleme Radyo Dinleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Readon TV Movie Radio Player programı sayesinde Windows bilgisayarınız üzerinden online televizyon izleyebilir ve radyo dinleyebilirsiniz. Windows bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup ülkelere göre kategorize edilmiş. Kanal türlerine göre de ayarlandığı için istediğiniz kanallara hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.  Dünya çapında binlerce kanala ve radyoya ulaşmanıza imkan sağlamasıyla ön plana çıkan Readon TV Movie Radio Player programı ile program içerisinde istediğiniz aramaları yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bu sayede izlemek istediğiniz kanallara hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz. 

Online bir hizmet sunduğundan dolayı internet bağlantınıza gereksinim duymaktadır. MP3 arama özelliğini yanısıra kanal listelerini otomatik olarak güncelleyebilen Readon TV Movie Radio Player programı televizyon yayınlarını ASF formatıyla video halinde bilgisayarınıza kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Aynı şekilde online müzik yayınlarını da MP3 olarak kaydetmenize yardımcı olmaktadır. Eğer sizde online olarak televizyon izlemek ve radyo dinlemek istiyorsanız Readon TV Movie Radio Player programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
7.6.0.0
BOYUT
8.07 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
7,550
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.