REALITY indir
REALITY

REALITY indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Ücretsiz Korku Oyunu

REALITY ile sizlere gizemli anlar bekliyor.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış REALITY oyunu FPS türünde başarılı bir yapımdır. Ücretsiz olarak sunulan kısa bir maceranın kapılarının sonuna kadar açıldığı keyifli bir oyun olup karanlık bir grafiğin hakim olduğunu görüyoruz.

Grafiksel stilin ve oyunun görünümün değişmesi bakımından ilginç bir deneyim yaşamamız mümkün oluyor. İlginç bir oyun tecrübesi yaşayacağınız oyunda iyi bir stil yer alıyor. 

Kısa bir hikayeye sahip olduğundan dolayı menuel ve otomatik kayıt seçenekleri bulundurmaktadır. Keyifli bir aksiyon oyunu olup ilginç bir oyun tecrübesi yaşatıyor. Elinize silah alıp yaratıkları canavarları öldürmek için uğraş göstereceğiniz bir korku oyunu değil.

Daha çok yaşadığınız oyun tecrübesinin sizleri korkutması bu oyunda amaçlanmış. Macera oyunu isteyenler için iyi bir seçim olacaktır. Çünkü REALITY oyununda aksiyondan çok maceraya odaklanıldığı görüyoruz. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan REALITY oyununu Windows bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. 

REALITY Sistem Gereksinimleri

- Windows 7 işletim sistemi

- 4 GB RAM

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,782
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?