REDCON

REDCON

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Aksiyon Dolu Savaş Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda ve mobil cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış REDCON oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor.  

Görsel efekti, sesleriyle ön plana çıkan REDCON oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyor. 1. Dünya Savaşı'nın dönemlerinde geçen oyunda savaşı bitirmek istemeyen hain general bulunuyor. Onunla birlikte onun isyanclarının saldırılarını durdurmak için görev alan bir komutanın yerine geçip ilerliyoruz. İçerisinde 18 bölüm boyunca generalin saldırılarına direnip farklı stratejiler uygulayarak insanlara korku salmanız gerekiyor.

Oyunda savaşmaktan zevk alan generali bitirmeye çalışıp ilerliyoruz. Tek amacımız ise kaos ortamı yaratmak olduğu kadar generali ait olduğu yere götürmek. Haliyle bu çok kolay olmuyor. Oyunda geliştirilebilir ve aynı zamanda yükseltilebilir onlarca silah bulunuyor. Silahlarla donattığımız üssümüzü bir yandan koruyup diğer yandan generalin üssünün zayıf noktalarını keşfetmeye çalışıyoruz.
REDCON oyununda bunları gerçekleştirdiğimiz esnada general tabi boş durmuyor.

Bizi bitirmek için tüm silahlarını kullanan generale karşı gelmekte bir hayli zor. Oyunun efektleri, müzikleri ve silah sesleri de oldukça etkileyici. Eğer sizde bu tarz savaş ve aksiyon oyunlarından keyif alıyorsanız REDCON'u mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
1,540
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?