ReMage Image Resizer

ReMage Image Resizer

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Toplu Resim Yeniden Boyutlandırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz ReMage Image Resizer programı sayesinde fotoğraflarınızın boyutunu kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. 

Elinizde bulunan fotoğrafların boyutlarını dönüştürmek amacıyla kullanabileceğiniz ReMage Image Resizer programı kolay kullanımlı arayüzü ve sorunsuz çalışan işlevleri ile ön plana çıkıyor. 

ReMage Image Resizer programını kullanırken sol menüde bulunan yerden istediğiniz resim dosyasını seçebiliyorsunuz. Boyutları küçültme işlemi uygulayabilmeniz için hazırlanan ReMage Image Resizer programı kolay kullanımı ve sorunsuz arayüzü ile ön plana çıkıyor. Birden fazla dosyayı aynı anda yeniden boyutlandırmanıza imkan sağlayan ReMage Image Resizer programı aynı zamanda sıkıştırma işleminin miktarı, sıkıştırma öncesi ve sonrası dosya boyutu ile resmin kalitesinin karşılaştırması gibi pek ço çeşitli özellik bulunduruyor. 

Elinizde bulunan resim ve fotoğraf boyutunu değiştirmenize imkan sağlayan ReMage Image Resizer programını sitemizden güvenli bir şekilde indirip kullanmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,400
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?