Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Remix OS
Bilgisayara Android İşletim Sistemi Kurma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Bilgisayarınıza Android kurma gibi bir düşünceniz eğer varsa aslı programını deneyebilirsiniz. Başlat menüsü bulunduran program cihazda ekli olan tüm android uygulamalarına  ulaşmanıza imkan sağlamaktadır

Facebook, Twitter, WhatsApp ve diğer bildirimlerinizi de Windows'daki işlem merkezinde kolay bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. WiFi, ses, tarih gibi sıklıkla kullanılan öğeler  Remix OS programında sunuluyor. 

Remix OS programı sayesinde indirmiş olduğunuz paket dosyayı zipten çıkarmanız gerekiyor. USB belleğinizi bilgisayarınıza taktıktan sonra Remix OS USB Tool'u açtıktan sonra ekrandaki yönergeleri takip ederek kurulum diskinizi oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra F12'ye basarak Boot menüsüne girin. Boot seçeneği olarak USB Stroge Device'yi seçmenizi öneriyorum. Resident Mode ve Guest Mode seçeneklerinden birini seçip Remix OS'u başlatmanız gerekmektedir. Tabi bunun için USB'den önyükleme seçeneği sunan bir bilgisayar gerekiyor.

Eğer sizde Windows işletim sistemli bilgisayarınıza Android işletim sistemi kurmak istiyorsanız Remix OS programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2016011201
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,667
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.