Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Remove Fake Antivirus
Sahte Antivirüs Programları Kaldırma Yazılımı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Remove Fake Antivirus programı sayesinde sisteminizde yer alan sahte ve tehlikeli antivirüs ürünlerini bulabilirsiniz. Ardından bu ürünleri kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Küçük ebatlı olup taşınabilir ve basit bir uygulama olduğundan dolayı sisteminizde pek yer kaplamaz. 

Piyasada bulunan sahte virüsleri silmenize imkan sağlayan Remove Fake Antivirus programı gerçek zamanlı koruma ile tam teşekkülü bir anti-malwaredir. Minimal kullanıcı desteğiyle gelen Remove Fake Antivirus programı her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Bilgisayarınız üzerinden çalıştırmak için kullanabileceğiniz Remove Fake Antivirus programı USB flash disk yada diğer çıkarılabilir depolama birim araçlarını kurtarmanıza imkan sağlamaktadır. Basit bir arayüzü ve seçenekler bulunduran Remove Fake Antivirus programı Windows kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmamaktadır. 

Eğer sizde sisteminizde bulunan sahte ve tehlikeli antivirüs ürünleri tanımlamak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Remove Fake Antivirus'u mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.99
BOYUT
234.72 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,917
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.