Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

RemoveIT Pro
Virüs Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

RemoveIT Pro programı sayesinde bilgisayarınızda derin bir tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Virüs, truva atı, kötü niyetli yazılımlar ve sisteminize bulaşmış zararlı yazılımları ortadan kaldırmanıza imkan sağlayan RemoveIT Pro programı sisteminizde oluşabilecek sorunları ortadan kaldırabiliyor. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan RemoveIT Pro programı sisteminizi daha güvenli bir hale getirmektedir. Casus yazılım yani spyware, trojan, virüs, worm, reklam amaçlı yazılım gibi zararlı bir çok yazılımı önceden tanıyabilen RemoveIT Pro programı güvenliğiniz için gerekli olanı yapmaktadır. 

Gerçek zamanlı koruma programı olup temizlik ve tarama işlemlerini bu veritabanına göre yapabiliyorsunuz. Yeni sürümle birlikte virüs veritabanı en son halini genişleten RemoveIT Pro programı başlangıç dosyası, hizmet yöneticisi ve işlem yöneticisi olup 3 çeşitli seçeneği kullanmaktadır. Eğer sizde Windows bilgisayarınızda alternatif güvenli bir programa gerek duyuyorsanız RemoveIT Pro'yu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
30.11.2015
BOYUT
4.76 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,238
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.