RemoveIT Pro

RemoveIT Pro

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Virüs Silme Programı

RemoveIT Pro programı sayesinde bilgisayarınızda derin bir tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Virüs, truva atı, kötü niyetli yazılımlar ve sisteminize bulaşmış zararlı yazılımları ortadan kaldırmanıza imkan sağlayan RemoveIT Pro programı sisteminizde oluşabilecek sorunları ortadan kaldırabiliyor. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan RemoveIT Pro programı sisteminizi daha güvenli bir hale getirmektedir. Casus yazılım yani spyware, trojan, virüs, worm, reklam amaçlı yazılım gibi zararlı bir çok yazılımı önceden tanıyabilen RemoveIT Pro programı güvenliğiniz için gerekli olanı yapmaktadır. 

Gerçek zamanlı koruma programı olup temizlik ve tarama işlemlerini bu veritabanına göre yapabiliyorsunuz. Yeni sürümle birlikte virüs veritabanı en son halini genişleten RemoveIT Pro programı başlangıç dosyası, hizmet yöneticisi ve işlem yöneticisi olup 3 çeşitli seçeneği kullanmaktadır. Eğer sizde Windows bilgisayarınızda alternatif güvenli bir programa gerek duyuyorsanız RemoveIT Pro'yu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
30.11.2015
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,470
HEMEN İNDİR (4.76 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?