Resident Evil 0 HD Remaster

Resident Evil 0 HD Remaster

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Survival Horror Türünde Korku Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış serisinin ilk oyunundan öncesinde neler olduğunu bu oyunda öğrenebiliyorsunuz. Resident Evil serisinin ilk oyununda geçen Raccoon City'in kıyamete sürüklenmesine neden olan olayların 2 ay öncesinde başlayabiliyorsunuz.

Son derece kaliteli grafiklere sahip olan Resident Evil 0 HD Remaster oyunu S.T.A.R.S. ekibinin helikopteri kaza yapmaktadır. Issız bir yere düşüyor ve daha sonra ise benliği kaybetmiş yaşayan ölülerle karşılaşan kahramanlarımız bu cehennemden kurtulmak için işbirliği yapmak zorunda kalmaktadır. 

Oyunda kahramanlarımız sahip olduğu yetenekler aracılığıyla bulmacalar çözebiliyor ve zombilerle baş edebiliyor. Oynanışı diğer oyunlara benzemektedir. Kahramanlarmızı sabit bir dış kameradan kontrol ederek devam ediyoruz. Oyun boyunca karşınıza çıkan zorlu bulmacalar limitli cephaneler veriliyor. Zombilerden kurtulmak için alternatif yollar arıyoruz.

Teknolojik değişikliklerle karşmıza çıkan Resident Evil 0 HD Remaster oyunu HD kalitede hazırlanmıştır. Farklı kontrol seçeneklerinin yer aldığı Resident Evil 0 HD Remaster oyununu Windows bilgisayarınızda oynayarak zombileri bulmacalar aracılığıyla yok etmelisiniz. 

Sistem Gereksinimleri
Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi
2.4 GHZ Intel Core 2 Duo işlemci
2 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 260 ekran kartı
DirectX 9.0c
DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
İnternet bağlantısı
13 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,477
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?