Riders of Icarus

Riders of Icarus indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Rol Yapma Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış oyunda gökyüzünde savaşmaya çalışıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan oyunda fantastik canavarlar, büyülü güçler, kılıç ustaları bir arada yer alıyor. Devada bir evrene konuk olduğumuz oyunda ilk olarak kahramanımızı seçmemiz gerekiyor. Kahramanımızın özelliklerini kişiselleştirmemiz de mümkün. Aksiyon öğelerinin yer aldığı başarılı bir yapım olup klasik olarak yay olarak zindanlara girebiliyor yahut PvP yapabiliyoruz. 

İçerisinde farklı sayıda binek seçenekleri bulunduran oyunda bazı özellikler benzerlerinden ayrılıyor. MMORPG oyunlarından ayıran özellik aksiyon dolu havada savaşlara yer veriyor. PvP yapabiliyor bununla birlikte dinek seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Savaş ana tercihinizse silah ustalığıyla ön plana çıkıyor. Mesafeli savaş ana tercihiniz büyü gücünde olabildiği gibi avcılıkta usta bir sınıf seçmeniz de mümkün. 

Farklı oyun stillerinin yer aldığı oyunda oyuncular uçan binekleri kullanarak havada düşmana karşı mücadele verebiliyor. Eğer sizde bu tarz savaş aksiyon oyunlarını seviyorsanız ücretsiz olarak sunulan orta düzeyde grafikleri olan Riders of Icarus oyununu denemelisiniz. 

Riders of Icarus Sistem Gereksinimleri
- Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi

- 3.3 GHZ Intel Core i3 2120 veya 3.3 GHZ AMD A8 5500 işlemci

- 4 GB RAM

- GeForce GTX 260 veya AMD Radeon HD 7670 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 30 GB boş depolama alanı

- 16 bit ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,426
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?