Roboscan Internet Security Free

Roboscan Internet Security Free

Son Güncelleme: 6 yıl önce

İnternet Güvenlik Programı

Roboscan Internet Security Free programı ile internet güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan iyi bir güvenlik duvarı olduğunu söylemek mümkün. Progra antivirüs ve adwarelere karşı tam koruma sağlamaktadır.

Sisteminizi taramak için içerisinde 3 farklı seçenek bulundurmaktadır. Hızlı tarama, temel tarama ve gelişmiş tarama. Elbette size gelişmiş taramayı öneriyorum. Çünkü sisteminizde dip temizlik yapmak sisteminize daha iyi gelecektir. Bu işlem diğerlerine nazaran daha uzun sürer. 

Gerçek zamanlı koruma olduğu için internet gezintileriniz esnasında olası tehditlere karşı gelmektedir. Temel güvenlik duvarı ortalama bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli olacaktır. Zamanlanmış tarama özelliği sayesinde belirlemiş olduğunuz zaman aralıklarında tarama gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede siz bilgisayar başında değilken bile sisteminiz taramaları yapabilir.

Ayrıca çok sayıda özelleştirilebilir özelliklerle gelen Roboscan Internet Security Free programı farklı yapılandırma seçenekleri bulundurmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir antivirüs çözümü olup sisteminizi korumanıza ve kötü niyetli yazılımları önlemenize yardımcı olmaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
2.5.0.17
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,348
HEMEN İNDİR (26.39 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?