Roboscan Internet Security Pro

Roboscan Internet Security Pro indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Gelişmiş İnternet Güvenlik Programı

Windows bilgisayarınızı çevirimiçi tehditlere karşı korumanıza imkan sağlayan etkili bir programdır. Entegre bir anti-malware programı olup internetteki dolaşımınızı güvenli hale getirir. İnternet üzerinde gezinirken karşınıza zaman zaman tehlikeli durumlar çıkıyor olabilir. Hatta bunun farkına vardığımız zamanlar o kadar az ki.

Online internet gezintilerimiz esnasında bilgisayarınız çeşitli virüslere maruz kalabilir. Roboscan Internet Security Pro programı da kapsamlı bir şekilde sisteminizi korumayı amaçlamaktadır. Son derece anlaşılır bir arayüze sahip program bu sayede zamandan tasarruf yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Çok katmanlı koruma özelliği ile ön plana çıkan Roboscan Internet Security Pro programı  spyware, trojan, adware, solucan, virüs gibi çeşitli virüsleri ortadan kaldırmaktadır. Smart Scan teknolojisi ile tarama işlemini hızlı ve verimli tutmaktadır. Olası tehditlere karşı gelmenize imkan sağlayan program veritabanında güvenli dosyaların kaydını saklamaktadır. 

Gereksiz dosyaları geçici bir şekilde temizleyerek bilgisayarınızın performansını arttırabilir. Bilgisayar kayıtlarınızı yöneterek sisteminizn performansını optmize edebilmektedir. Bir virüs olarakk tespit edilen dosyaları durdurmaktadır. Eğer sizde internet güvenliğinizi sağlamak amacıyla etkili bir programa gerek duyuyorsanız Roboscan Internet Security Pro'yu Windows bilgisayarlarınızda mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,359
HEMEN İNDİR (24.56 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?