Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Rohos Mini Drive

reklam

Disk ve Dosya Şifreleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Rohos Mini Drive programını Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanarak güvenli dosya saklama alanı oluşturabildiğiniz gibi USB flash diskler üzerinde erişilemez bölgeler yaratabilirsiniz. Ücretsiz ve kolay kullanılır olan Rohos Mini Drive programı sayesinde güvenlik mekanizmanızı yükseltebilirsiniz. Dosyaları saklamakta yetersiz kalan diskleriniz için kullanabildiğiniz gibi ek yazılımlara ihtiyaç duyan kullanıcıları Rohos Mini Drive programını tercih edebiliyor. 

Rohos Mini Drive programını kullanırken USB diskiniz üzerinde belli bir yer kaplayan Rohos Mini Drive programı güvenli bölge oluşturmanıza imkan tanımasıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Bu sayede güvenli bölgeyi şifreleme yöntemi ile koruyarak diskinizin güvenliğini sağlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla bu yaptığınız işlemlerden sonra sizin diskiniz başka birinin eline geçse bile bu dosyalara erişebilmesi için doğru yani sizin belirlemiş olduğunuz şifreyi bilmesi gerekiyor.  

Şifre girdiğiniz zamanlarda sanal klavye sunan Rohos Mini Drive programı bu sayede keylogger hırsızlarına karşı engel koymanıza imkan sağlamaktadır. Eğer sizde hassas bilgilerinizi korumak için iyi bir çözüm yöntemi arıyorsanız Rohos Mini Drive  programını sitemizden indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.8
BOYUT
6.09 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,423
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.