Running Eyes

Running Eyes

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hızlı Okuma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Running Eyes programı sayesinde normal okuma hızınızı arttırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Running Eyes programı yararlı bir hızlı okuma servisidir. 

Hem çocukların hemde yetişkinlerin seveceğine inandığım başarılı bir program olup özellikle küçük yaştaki kullanıcılara daha yararlı olacaktır. 
Aynı zamanda okuma yazma bilmeyen çocuklar için de resimli gösterimler yer almaktadır. 

Running Eyes programı bünyesinde 34. bin kelime bulundurmasıyla rastgele kelimeler seçerek çalışmaktadır. Kelimeler dışında sayı, resim ve diğer belgelerle çalışan Running Eyes programının çalışma hızını, aşamasını ve seviyesini kendiniz belirleyerek kendi okuma gelişinizi kontrol edebiliyorsunuz. 

Program tam ekran çalışma modunu desteklemesi ile ön plana çıkıyor. Grup çalışmalarında duvara yansıtmak için oldukça uygun olan Running Eyes programında arkaplanı, sayı ve kelimelerin yazı türünü kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. 

Testlerde başarısız olduğunuz zaman eğitimlere geri dönerek eksik olduğunuz yerleri tekrar çalışmanız ve pratik yapmanız gerekmektedir. Eğer sizde daha hızlı okuma yapmak istiyorsanız Running Eyes programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ders Araçları
VERSIYON
1.4
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
7,380
HEMEN İNDİR (62.32 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?