Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Safe Note

reklam

Şifreli Not Tutma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Safe Note programı sayesinde hızlı bir şekilde notlar oluşturup onları şifreleme yöntemiyle koruyabilirsiniz. 

Wİndows işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Safe Note  ugyulaması ile hızlı bir şekilde not oluşturabilirsiniz. İçerisinde bulunan şifreli koruma yöntemi sayesinde daha güvenilir bir ortamda notlarınızı tutmanıza imkan sağlıyor. 

Son derece anlaşılır ve basit bir arayüze sahip olan Safe Note programı Windows işletim sistemi ile birlikte karşımıza çıkan Yapışkan Notlar da son derece pratik. 

Basit bir program olmasından ödün vermeyip AES ve RSA algoritmalarını kullanarak notlarınızı korumaktadır. Aynı zamanda programı kullanırken internete de ihtiyacınız yok. 

Safe Note programına güvenerek banka kartlarınızı ve çevirimiçi hesaplarınız hakkında olan özel bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Dilerseniz normal kişisel notlarınızı yapacaklarınızı da meraklı gözlerden uzak tutabilirsiniz. 

Üç farklı şekilde şifrelemeyi desteklemektedir. Parolanın dışında oturum açma ve anahtar dosya yöntemi ile notlarınızı şifreleyebilirsiniz. Arayüz bakımından her ne kadar cansız renklere ve klasik bir yapıya sahip olsa da özellikleri ile denenmesi gereken başarılı bir programdır. 

Windows bilgisayarınızda fazla yer kaplamayacak başarılı bir program olup güvenli notlar oluşturup saklamak isteyen kullanıcıların işine yarayacak başarılı bir hizmettir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.35
BOYUT
3.54 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,029
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.