SafeInCloud

SafeInCloud indir

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Şifre Yönetme Senkronize Etme Programı

Dropbox, Google Drive ve OneDrive ile senkronizasyon özelliklerine sahip eksiksiz başarılı bir şiftr yönetim programıdır. SafeInCloud programının amacı hassas verilere yetkisiz kullanıcıların erişmemesini sağlamaktır.

Yetkisiz kullanıcılar tarafından erişilemeyeceği şekilde parolalarınızı şifrelenmiş bir ortamda saklamanıza, yönetmenize ve organize etmenize yardımcı olacak hafif bir yönetim çözümüdür. Safe In Cloud programı Chrome tarayıcınızda sorunsuz bir şekilde entegre olabilir, böylece verilerinizi Dropbox, Google Drive veya SkyDrive gibi kendi bulut hesabınızla kolayca senkronize edebilirsiniz.

Sezgisel düzen ve içe aktarma seçeneklerinden faydalanarak daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. 
Programı çalıştırır çalıştırmaz, yeni bir veritabanı oluşturup parolaları ayarlayarak verileri şifreleme imkanı sunar. Hassas bilgilerinizin farklı kategorilerde etiketler olarak adlandırabilirsiniz. 

SafeInCloud programı bulut senkronizasyon parametelerini ayarlamanıza Access Manager, Handy Safe Pro, KeePass, FlexWallet, FileZilla ve diğer web tarayıcıları yani Chrome, Firefox gibi çeşitli şifre yöneticilerinden veri aktarmanıza olanak tanır. 

Şifreletinizi yönetebilir ve saklama imkanı verir. Not kaydedebilir ve dışarı aktarma işini gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak verimli bir şifre yöneticisi olup şifrelerinizi sezgisel bir çalışma ortamında depolamanıza ve düzenlemenize yardımcı olacak güvenilir bir hizmet olduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
17.2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,950
HEMEN İNDİR (7.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?