Safezone

Safezone

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Güvenilir Dosya Şifreleme Programı

Safezone, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz yüksek güvenlik özellikleriyle ön plana çıkan dosya şifreleme programıdır. Windows kullanıcıları için ücretsiz olarak hazırlanmasına rağmen başarılı özellikler bulunduran Safezone programı diğer popülerlere yeni olmasına rağmen kafa tutuyor diyebilirim. 

Windows bilgisayarınızda kişisel bilgilerinizi meraklı gözlerden saklamak istiyor olabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin güvenliğine önem veriyorsanız mutlaka dosya şifreleme programlarını kullanmayı düşünmüş olmalısınız ki şuan burdasınız. 

Her kullanıcının anlayabileceği şekilde hazırlanmış basit bir arayüze sahip olan Safezone programını kullanırken herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınızı umuyorum. Dilerseniz şifre belirleyebiliyor yada belirlemiş olduğunuz şifreyi kolay bir şekilde kaldırabiliyorsunuz. 

Dosya şifreleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan program önem taşıyan dosyaları kolay bir şekilde gizlemenize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda programın sürekli olarak güncelleniyor olması da programın avantajlarından. 

Kötü niyetli yahut meraklı gözlerden verilerinizi dosyalarınızı gizlemek istiyorsanız Safezone Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz yüksek güvenlik özellikleriyle ön plana çıkan dosya şifreleme programıdır.programıyla bu işi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz yapısından dolayı denemenizi önerdiğim programlar arasında yer almaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
4.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,262
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?