Scorp

Scorp

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Videolu Sözlük Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Scorp uygulamasıyla gündemi takip edebilirsiniz. Gündem ile ilgili çekilmiş videoları izlemenize imkan sağlayan uygulama aracılığıyla dilerseniz video da çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızın yahut diğer insanların bu trend konular hakkında ne düşüklerini öğrenebilirsiniz. Sizde bir Scorp  videosu çekip sohbete katılabilirsiniz. Derbi maçlarından tutun eski sevgili dertlerine kadar birçok trend konu hakkında kullanıcıları dinleyebilirsiniz. 

Heyecan verici bir sosyal medya uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Farklı konu başlıkları altında video çekebildiğiniz gibi yeni bir konu belirlemeniz de mümkün. Bu konunun altına diğer kullanıcılar da kendi videolarını ekleyebilir. Gündemdeki konular hakkında 15 saniyelik kısa videolar çekerek düşüncelerinizi aktarmanıza imkan sağlayan uygulama samimi bir ortam sunuyor. Ayrıca Scorp'ta yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. 

Eğlenceli ve farklı bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Bu nedenle Android cihazlarınızda Scorp'u denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.5.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,485
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?