Screenpresso indir
Screenpresso

Screenpresso indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Ekran Videosu ve Fotoğrafı Çekme Programı

Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Screenpresso programı sayesinde elde ettiğiniz görüntüleri AVI formatında kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Programın aslında temel amacı screenshot yani ekran görüntüsü almaktadır. Ekranınızdaki görüntüleri yakalamanıza ve farklı formatlarda Windows bilgisayarınıza kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Tam ekran olarak görüntü yakalayabilmenin dışında seçeceğiniz bir alanın yahut bir pencerenin ekran görüntüsünü de kolay bir şekilde alabilirsiniz. 

Program sunmuş olduğu ekran görüntüsü kaydetme özelliği sayesinde ekranınızdaki hareketlerin videosunu HD yahut istediğiniz kalitede kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Eğitim amaçlı kullanabilir, sunum hazırlayabilir yada anlatmak istediğiniz bir konuyu daha iyi bir şekilde aktarabilirsiniz. 

İçerisinde bulunan resim editörü sayesinde yakalamış olduğunuz ekran görüntüleri için birçok resim düzenleme aracı bulundurmaktadır. Aynı zamanda resim kesme aracıyla resimlerinizde istemediğiniz bölgeleri kırpmanıza ve resimleri yeniden boyutlandırmanıza izin vermektedir. Çektiğiniz ekran görüntülerine konuşma bulutları, işaretler, oklar, metinler ekleyebilir dilerseniz resimde istemediğiniz kısımları da bulanıklaştırabilirsiniz. 

Screenpresso programı ile çektiğiniz videoları istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz. Desteklemiş olduğu formatlar arasında WebM, OGV, WMV ve MP4 bulunmaktadır. Ayrıca yakalamış olduğunuz ekran görüntülerini de PDF, TIF, BMP, GIF, JPG, PNG formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilir dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğer sizde ekranınızın videosunu yahut ekran görüntüsünü almak istiyorsanız Screenpresso programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.5.0.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce / İspanyolca / Almanca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,686
HEMEN İNDİR (11.78 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?