Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Secure File Deleter

reklam

Kalıcı Kesin Güvenli Dosya Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Özel verilerinizin bir başkasının eline geçmesini istemiyorsanız Secure File Deleter programıyla silin. Program tam anlamıyla kanıt bırakmadan dosyaları silebilmektedir. Windows bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyalar aslında tam olarak silinmezler bunu öncelikle bilmeniz gerekir. Dosya geri getirme programlarıyla bunlar geri dönebilir. Ancak Secure File Deleter programı ile dosya kurtarma yazılımlarıyla gelmesi mümkün olmayacak şekilde dosyaları kalıcı bir şekilde silebilirsiniz. 

Secure File Deleter, artık bulamadığınız tüm belgeleri kalıcı olarak kaldırmanıza izin vererek bilgisayarınızın güvenliğini korumanıza yardımcı olan hafif bir uygulamadır. Basit denetimleri birleştiren minimalist bir kullanıcı arabirimi ile birlikte gelir ve böylece geniş bir kullanıcı yelpazesinde yüksek düzeyde erişilebilir olmasını sağlar.

Kesin dosya silme programı olan Secure File Deleter ücretsiz olarak sunulmaktadır. Basit bir arayüze sahip olan bu uygulamaya güvenerek dosyaları kolay ve verimli bir şekilde silebilirsiniz. Hassas bilgilerle çalışmak kişisel güvenliğinizi ve bilgisayarınızı tehlikeye atıyor olabilir. Bununla birlikte dosyalarınızı güvenli bir şekilde kaldırmanıza ve böylece başkalarının dosyalara erişmesini önlemenize yardımcı olan çok çeşitli çözümler arıyorsanız mutlaka Secure File Deleter'i Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.07
BOYUT
2.4 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,588
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.