SecureAPlus

SecureAPlus

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Güvenlik Programı

SecureAPlus, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çok katmanlı sistem koruma programıdır. Eğer sisteminizi malwarelerden korumak istiyorsanız SecureAPlus programını mutlaka denemelisiniz. Virüslere karşı sürekli koruma sağlayan SecureAPlus programı tehlikeli öğeler için dosya sistemini taramanıza yardımcı olmaktadır. Yerel ve çevirimiçi tehditlerden bilgisayarınızı korumak için olanak sağlayan SecureAPlus programı arka planda çalışmaktadır. 

Sisteminizi optimize etmenize olanak sağlayan SecureAPlus programı güvenli bir ortam oluşturmak için var. Dosya sisteminde değişiklik geriemk için çalışan kilitleme modu ile sizi uyarmadan daha tehditleri engellemektedir. 

Şüpheli dosyaları, online tarayıcılarda olan güvenlik tehditlerini ortadan kaldırmak için bulut yeteneklerini de kullanmaktadır. Çok katmanlı bir güvenlik çözümü olup Windows kullanıcıların işine yarayacağını düşünüyorum. Online olarak tarama yapabilen SecureAPlus programı tehdit türlerine karşı etkili bir antivirüs programı ile çalıştırılabilir. Sistem kaynklarını çok düşük bir miktarda tüketir buna ek olarak arka planda çalışmasına rağmen sistemi yormuyor. Eğer sizde sisteminizi tehditlere karşı korumak istiyorsanız SecureAPlus programını kullanabilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
3.5.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,731
HEMEN İNDİR (1.84 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?