Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

SerialSafe
Yazılım Lisans Yönetme Saklama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış SerialSafe programı sayesinde yazılımlarınızın lisans bilgilerini tek bir yerde şifreleyerek saklayabilirsiniz. Demo olarak sunulan SerialSafe programı adından da tahmin edeceğiniz üzere bilgisayarınızda yüklü programların lisans bilgilerini saklamanız mümkün. 

Kurulum dosyaları, indirme bağlantıları, satın aldığınız programların lisansları, fiyatları ve satın alınma gibi hassas bilgilerinizi güvenli bir şekilde şifreleyerek saklayabileceğiniz basit bir programdır. 

Son derece sade ve temiz bir arayüze sahip olan SerialSafe programı ürün bilgilerini, lisans bilgilerini kolay bir şekilde kaydetmenize olanak sağlıyor. Bilgileri yetkisiz kişilerin erişimine de kapatmanız mümkün. İstediğiniz bir şifreyi belirleyerek yazılımlarınızın lisans bilgilerini tek bir yerde saklamanız mümkün.

Eğer sizde bilgisayarınızda yüklü olan programların lisans bilgilerini saklamak ve yönetmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız SerialSafe programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
15.1.0.04
BOYUT
7.37 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,345
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.