SHAREit

SHAREit

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Veri Ve Dosya Playlaşım Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış SHAREit programı ile dosya paylaşım işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Dosya transfer olarak kullanabileceğiniz SHAREit programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Windows sürümüne ek olarak mobil işletim sistemleri üzerinde kullanılabilen SHAREit programı temel olarak aynı ortamda yani ofis çalışanlarının işini kolaylaştırmaktadır. 

Format farkı gözetmeksizin dosya ve veri paylaşımı gerçekleştirmenize imkan sağlayan SHAREit programı hızlı çalışacak bir şekilde optimize edilmiştir. Son derece şık ve anlaşılır bir arayüze sahip olan SHAREit programı tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. 

Sunmuş olduğu tüm işlemler yalın bir şekilde hazırlanmış SHAREit programında gönerebileceğiniz dosyaların boyutu en fazla 100 GB olması gerekiyor. Bu gerçekten çok iyi bir sayı aslında. 

Programın mobil versiyonu da bulunmaktadır. Bu sayede cihazlar arasında da hızlı bir şekilde dosya transferi yapabilirsiniz. Veri transfer işleminde gerçekten sizleri memnun edecek başarılı bir program olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows
İNDİRİLME
6,452
HEMEN İNDİR (9.18 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?