Shiness: The Lightning Kingdom

Shiness: The Lightning Kingdom indir

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Fantastik Aksiyon Oyunu

Fantastik bir dünyaya girmeye hazır mısınız?

Zelda: Breath of the Wild oyununa benzer görsel yapısıyla tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başaran başarılı bir aksiyon RPG oyunudur. Renkli fantastik bir dünyaya konuk olabileceğiniz oyunda Chado ve arkadaşlarının aksiyon dolu hikayesi konu alınıyor. 

Shiness: The Lightning Kingdom hikayesi
Celestial Islands üzerinde uçan bir gemiyle yolculuklarını sürdüren kahramanımız bir anda yabancı topraklara sert bir iniş yapıyor. Bununla birlikte indiklerinde farklı krallıklar arasında büyük bir güç çekişmesinin arasında kendilerini buluyorlar.

Chado ise büyülü bir ruh olan Shiness'in aracılığıyla bu çatışmayı çözebilecek bir güç bulunduruyor. Oyunda kahramanızı ve arkadaşlarınızı yönlendirip bu çatışmayı sonlandırmamız bununla birlikte kendimizi kurtarıp yolculuğa devam etmemiz gerekiyor. 

Görsel bakımdan etkileyici olan oyun 3 boyutlu bir dünya sunuyor. Çizgi film tadındaki renkli yüzeylerinin dışında farklı şehirleri dünya içerisinde ziyaret etmenize olanak sağlayan oyunda şehirde ana görev dışında farklı yan görevleri de gerçekleştirmeniz gerekiyor. Zindanlara girip canavarlarla savaşabilir ve hazineleri toplayabilirsiniz. Tüm bunları yapıp kahramanlarınızı geliştirebiliyor ve onlara yeni yetenekler de kazandırabiliyorsunuz. 

Gerçek zamanlı savaş sisteminin yer aldığı oyunda bir dövüş oyununu anımsatıyor. Oyuncular zaman zaman kombolar yapıp doğru zamanı yakalayıp düşmanların saldırılarını da bloklayabiliyor. Oyun içerisindeki bulmacaları çözüp kontrol edebildiğimiz 5 kahramanın sahip oldukları özel güçlerden faydalanmamız ve bu şekilde güçleri birleştirmemiz gerekiyor. Eğer sizde bu tarz bir aksiyon oyununda yer almak istiyorsanız mutlaka Shiness: The Lightning Kingdom'u denemelisiniz. 

Shiness: The Lightning Kingdom Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit işletim sistemi (Windows 7 ve üzeri)

- Intel Core i5 2400 veya AMD FX 8320 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB AMD Radeon HD 6950 veya Nvidia GeForce GTX 560 ekran kartı

- DirectX 11

- 15 GB boş depolama alanı

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 10
İNDİRİLME
1,113
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?