SHU

SHU indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Yüksek Kalitede Ekran Görüntüsü Alma Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış SHU programı sayesinde yüksek çözünürlükte ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde ekran görüntüsü alıp paylaşabilirsiniz. Bir milyardan fazla kullanıcıya sahip olan program 4K çözünürlük desteği sunmaktadır.  

Kolay bir şekilde ekran görüntülerini bulut tabanına kaydetmenize imkan sağlayan program 0.3 saniye gibi kısa bir sürede bağlantı oluşturmaktadır. Aynı zamanda görüntülere metin eklemenize yahut belirli bölümleri bulanıklaştırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Dilerseniz görüntüleri şifreyle koruma altına alarak daha güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz. Sade ve basit bir arayüze sahip olması nedeniyle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. CTRL + Shift + F tuşuna basıp ekran görüntünüzü bulut sunucuya kaydedebilirsiniz.

Programın panosunda görünen bulut sunucuyu kaydedebilir ardından oyundan çıktıktan sonra programın panosunda hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. SHU programı içerisinde bulunan seçenekleriyle istediğiniz değişiklikleri uygulamanıza imkan tanımaktadır. Etkili bir resim editörü olup yüksek çözünürlükte ekran görüntüsü almanıza yardımcı olan SHU'yu denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
2.0.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,411
HEMEN İNDİR (41.02 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?