Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Shutdown PC
Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Shutdown PC programı sayesinde bilgisayarınızın boşa çalışmasını önleyebilirsiniz. İstediğiniz saatlerde bilgisayarı otomatik olarak kapatmanıza imkan sağlayan Shutdown PC programı özellikle gece yapılacak işler için bilgisayarını açık bırakan kullanıcıların işine yarayacak.

Özellikle benim gibi biri için gerçekten çok iyi bir program. Çünkü çoğu zaman telefondan şarkı dinlemek yerine bilgisayardan şarkı açıp o şekilde uyuyorum. Uyuya kaldığım için bilgisayarı kapatmamış ve sabaha kadar milyontane şarkı çıkmış oluyor. Bu nedenle yarım saat yada 1 saat sonraya ayarlayıp bilgisayarın otomatik olarak kapatılmasını sağlayabiliyorum. 

Ayrıca film, oyun, program yada diğer büyük boyutlu dosyaların indirilmesini beklemek yerine kaç dakika kalacağını ayarlayıp bilgisayarınızın daha sonra kapatılmasını isteyebilirsiniz. Geri sayım ayarlayıp bilgisayarınızı istediğiniz zaman diliminde kapatabilirsiniz. Son derece kullanışlı özelliklere sahip olan Shutdown PC programını başarılı bulduğumdan dolayı denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.5.4
BOYUT
5.52 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,398
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.