SimAirport

SimAirport indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Havaalanı Oluşturma Simülasyonu Oyunu

Keyifli bir simülasyon oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış SimAirport oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Bununla birlikte oyunculara havalimanlarını tasarlama ve işletme imkanı sunan başarılı bir yapıya sahip simülasyon oyunudur. Stratejik yeteneklerinizi kullanmanız gereken oyunda her şeye sıfırdan başlıyorsunuz.

Ardından havalimanımızı temelden inşa ediyor. Ardından gerekli havalimanı personelini işe alıyoruz. Oyunda bagaj taşıma sistemi, kafeteryalar ve yemekhaneler, alışveriş alanları, yollar, taksi alanları, VIP alanlar, terminaller, araç kuyrukları, aydınlatma, hangarlar, VIP alanları ve diğer hizmetleri altyapı arasına eklemeniz bunları oluşturmanız gerekiyor. Oyunda temel amacımız ise havaalanımızın düzenli bir şekilde faaliyet göstermesini ve yolcuların güvenle uçaklara binip inmesini sağlamaları gerekiyor. 

İçerisinde 2 farklı oyun modunun yer aldığı SimAirport oyununda Sandbox size sınırsız para veriyor. Ayrıca oyunda iflas etme riskimizde bulunuyor. Career modunda ise iflas ediyor bu nedenle elinize geçen parayı iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. 

SimAirport oldukça düşük sistem gereksinimlerine sahip:

- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya 3 GHz AMD işlemci

- 2 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 2 GB boş depolama alanı

- Ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,966
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?