Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Simple Machine Protect
Basit Taşınabilir Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Simple Machine Protect ile sisteminizi kötü amaçlı yazılımlardan koruyun. Windows ortamında çalışan bu program aracılığıyla çıkarılabilir sürücülerden gelebilecek olası virüsleri tarayabilirsiniz. Virüs diski taramak amacıyla kullanılabilecekk taşınabilir bir antivirüs hizmetidir. 

Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan program yerel olarak yüklü uygulamalarda tarama işini gerçekleştirebilir. Geleneksel bir antivirüs raporu üreten Simple Machine Protect programı tarama için bir konum seçmenize olanak sağlar. 

Buna ek olarak çoklu tarama seçenekleri tarama raporlama hizmeti yapılandırmak ve etkinleştirmek yada devre dışı bırakmak için dosya uzantılarını seçmenize olanak tanımaktadır. "Process Explorer" ekran, belirli bir zamanda çalışmakta olan her süreci ile ilgili ayrıntıları gösteren, klas Windows Görev Yöneticisi bir alternatif sağlar.

Sonuç olarak Simple Machine Protect , bilgisayarınızı virüs, casus yazılım, truva atı, solucanlar ve sisteminize zarar verebilecek çeşitli tehditlerden koruyan ücretsiz taşınabilir bir virüsten koruma programıdır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.9.4
BOYUT
1.3 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,176
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.