Sisma

Sisma

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Güçlü Şifre Oluşturma ve Yönetme Programı

Sisma ile şifrelerinizi güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz. 

Windows tabanlı bilgisayar için tasarlanmış olan Sisma programıyla şifrelerinizi saklayabilir bunun yanısıra güçlü şifreler oluşturabilirsiniz. Gelişmiş bir program olup sosyal paylaşım siteleri ve e-posta için şifrelerinizi depolayabilirsiniz.

256-bit gelişmiş şifreleme standartına sahiptir. Kullanımı kolay bir parola yöneticisi olup hesap ayrıntılarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Güvenilir bir teknolojisiyle ön plana çıkan Sisma programı zayıf olan programları hızlı bir şekilde tespit edip sizi bu konuda uyarmaktadır. Bu sayede zayıf olan şifrelerinizden haberdar olup gerekli olan önlemi alarak hesaplarınızın daha güvenli olmasını Sisma aracılığıyla sağlayabilirsiniz. 

Programın kullanıcı arabiriminde gezinmek ise oldukça kolaydır. Gelişmiş güvenlik mekanizmalarıyla entegre olup panodaki kopya şifreleri otomatik oalrak silmektedir. Genel olarak Sisma, yüksek güvenik garanti şifreleri yönetminde kullanabileceğiniz başarılı ücretsiz bir program olduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
5.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,088
HEMEN İNDİR (2.05 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?