Slack

Slack

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Takım İletişimi Programı

Slack programı sayesinde birlikte çalıştığınız kişilerle yada arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Slack programı sayesinde birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla kolay bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Slack programı başarılı bir servistir. Takım içi mesajlaşmanıza imkan sağlayan Slack programı video, resim ve dosya gönderme gbi işlemleri de hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Genellikle aynu iş üzerinde çalışan kullanıcıların seveceğine inanıyorum. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Slack programının bir diğer güzel özelliği ise özel mesajlar göndermenize imkan sağlıyor olmasıdır. Ayrıca dilerseniz mesajlaşma grupları da oluşturabilirsiniz. Farklı iş grupları dışında farklı mesajlaşma kanalları oluşturabilirsiniz. Verimli bir uygulama olup hem aynı iş üzerinde çalışan kişilerin daha efektif çalışmasını hem de ofis içi iletişimlerin daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. 

Sadece birkaç dakikalık bir kayıt işleminden sonra ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer sizde farklı iş grupları için farklı mesaj kanalları oluşturmak istiyorsanız Slack programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Chat
VERSIYON
5.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,727
HEMEN İNDİR (56.82 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?