slither.io

slither.io indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Yılan Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış slither.io oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan zorlu bir beceri oyunu olup Windows platformlar için tasarlanmıştır. Vakit geçirmek için güzel bir seçenek olabilen bir yılan oyunu olup kendinizden küçük rakiplerinizi yiyerek en büyük top olmaya çalışıyoruz. slither.io oyununda yılanları yediğiniz zaman oyunun sonlanması yani oyunda hayatta kalabilmek için diğer yılanlara saldırmadan devam etmeniz gerekiyor. 

Oyunda herhangi bir yılan sizi yemeye başladığında ortaya çıkan parçaları yiyerek büyütmeniz mümkün hale geliyor. Ekranda yer alan noktaları yiyerek büyüdüğünüz slither.io oyununda yılan büyüdükçe işler karışıyor. Ayrıca oyunda hareket edeceğiniz yer daha kısıtlı hale geliyor. Bu nedenle küçük bir yılan olarak devam etseniz bile başarılı olabilirsiniz. 

Online bir oyun olup takma adınızı seçip oyunda ilerliyorsunuz. Ardından diğer oyuncularla aynı yerde bulunan en büyük yılan için mücadele ederek devam ediyorsunuz. Eğer sizde internet tarayıcınız üzerinden online olarak yılan oyunu oynamak istiyorsanız slither.io'yu mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
25,255
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Ziyaretçi Ziyaretçi 1 yıl önce
baya bi güzel oyun