SmartDraw

SmartDraw indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Grafik Oluşturma ve Düzenleme Programı

Windows bilgisayarınızda kullanmanız için hazırlanmış SmartDraw programı sayesinde teknik planlar, web grafikleri, istatistik çizimleri yahut çeşitli simgeler oluşturabilirsiniz. Sade ve kolay bir arayüze sahip olan SmartDraw programı sayesinde değişik diyagramlar, şemalar çizebilirsiniz. Sunum oluşturmak ve temel iş çizelgeleri için başarılı olan SmartDraw güvenilir bir yazılım uygulamasıdır. Ayrıca resimleri MS Office içine kullanabilirsiniz. İçerisinde 1500'den fazla resim arşivi bulundurmaktadır. Kendi resimlerinizi eklemeniz de mümkün.

Metinler üzerinde çeşitli işlemler gerçekleştirmenize imkan sağlayan program OLE desteği bulundurmaktadır. İş amaçlı sunumlar, tablolar, grafikler ve diğerlerini düzenlemenize yardımcı olabilecek başarılı bir uygulama olup zaman çizelgeleri oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Pazarlama çizelgeleri, coğrafya, haritalar, ağ ve web dizayn sunumlar ve daha fazlasına odaklanmanıza yardımcı olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak efektler eklemenize,  notlar, haritalar eklemenize olanak tanımaktadır.

Sistem kaynaklarını ılımlı bir miktarda kullanabilen SmartDraw programı kapsamlı bir program olup sorunsuz çalışmaktadır. Yapmış olduğum testler esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmadığımdan dolayı denemenizi öneriyorum. 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Grafik
VERSIYON
2014
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,837
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?