Smarttürk WebTV indir
Smarttürk WebTV

Smarttürk WebTV indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

TV, Radyo, Gazete, Sohbet ve Oyun Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz Smarttürk Web TV programı sayesinde 550'ye yakın TV kanalına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 124 radyo istasyonu bulundurmasıyla kendi zevkinize uygun radyoyu bulabilirsiniz. 

Bünyesinde yerli ve yabancı binlerce film bulunduran Smarttürk Web TV programı aynı zamanda dizi tekrarlarını izlemenize de olanak sağlamaktadır. 

Belgesel sevenleri unutmayan  Smarttürk Web TV programı ile vahşi doğadan bilime belgeselleri, gezemeyenler için gezi turu belgeselleri izlemenize olanak sağlamaktadır. 

Gayet hoş bir arayüze sahip olan Smarttürk Web TV programı dünyanın birçok yerini izlemenize de olanak sağlıyor. Canlı mobese kamera görüntüleri sunan Smarttürk Web TV programı ayrıca tüm özellikleri bunlarla sınırlı tutmuyor. 28 gazeteyi içerisinde bulundurmasıyla gazetenizi ayağınıza kadar gerektiriyor. Maç özetleri, ders izleme, yemek tarifleri, ücretsiz mesaj gönderme, Mp3 indirme gibi birçok özellik bulunduruyor. Özelliklerini saymakla bitiremicem gibi geliyor. Çocuklar için çizgi film bölümü de bulunduruyor. Dilerseniz sizin gibi Smarttürk Web TV programını kullanan kullanıcılarla da sohbet edebiliyorsunuz. Eğer sizde bu özelliklerle dolu bir programa bilgisayarınızda yer vermek istiyorsanız Smarttürk Web TV'yi indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
TV - Radyo
VERSIYON
0.9
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
20,742
HEMEN İNDİR (7.43 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?