Snipaste indir
Snipaste

Snipaste indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Hızlı Ekran Görüntüsü Alma Programı

Hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alıp düzenleyebileceğiniz başarılı bir programa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Snipaste programı ile ekran görüntüsü alabilir ve düzenleyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almanıza imkan sağlayan Snipaste programıyla tek tuşla masaüstünüzde istediğiniz bölgenin ekran görüntüsü almak için tek yapmanız gereken şey F1 tuşuna tıklamak ve panoya kopyalayıp seçmektedir.

Ardından F3 tuşuna basmanız ekran görüntüsünü almak için yeterli olacaktır. Ekran görüntüsü alma işini en kolay duruma getiren program aynı zamanda Print Screen tuşuna basıp Windows'la önyüklü gelen Ekran Alıntısı Aracı'nı kullanarak aldığınız ekran görüntüsünden farklı olarak birden fazla noktayı seçebilmenize izin vermektedir. 

Program içerisinde resim ve yazıları ayırt edebilme imkanı sunmaktadır. Çeşitli düzenleme seçeneklerinin yanısıra pratik bir kullanım sunan Snipaste programı klavye kısasyollarıyla oldukça iyi bir hizmet sunuyor. Ekran aldığınız yerde mozaikleştirme, bulanık efekti verme, yazı yazma ve şekil çizme gibi düzenleme araçlarını da kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda son yaptığınız değişiklikten vazgeçmek için geri al tuşunu kullanabiliyorsunuz. Eğer sizde Windows bilgisayarınızda hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almak istiyorsanız mutlaka Snipaste'yı denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.9.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,215
HEMEN İNDİR (8.8 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?