Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Sniper: Ghost Warrior 2
Başarılı FPS Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Sniper: Ghost Warrior 2 versiyonunda bir özel güvenlik danışmanı olarak karakteri kontrol altına alıyorsunuz. Filipinler üzerinde takım arkadaşı Diaz ile birlikte çıktığı gizli görevde başka bir takım arkadaşlarının paralo askerler tarafından kaçırıldığını öğrenen takım arkadaşlarını kurtarmak için yeni bir operasyona katılıyorsunuz.

Crytek tarafından geliştirilmiş olan oyunda CryENGINE 3 grafik motorları kullanıldığından dolayı grafik açısından kalite çıtasını arttırmış. 

FPS türünde seveceğinize inandığım gerçekçi bir nişan alma sistemi ile karşımıza çıkan oyunda oldukça hassas bir şekilde ayarlanmış oynayış ise kullanıcılara beklediklerinden fazlasını sunuyor. 

Oyun içerisinde keskin nişancı tüfeğinizle ateş ederken rüzgar hızı, mesafe ve yer çekimi gibi farklı etmenler isabet oranlarınızı etkiliyor. 

Gizliliğin ön plana çıktığı oyunda düşmanların yapay zekası önceki oyuna göre geliştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Özel kamera açıları ile oyunda farklı bir atmosfer yakalamanız mümkün. 

Eğer sizde kaliteli grafiklere sahip etkileyici bir oyunda baş yapıt olmak istiyorsanız Sniper: Ghost Warrior 2 oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

Sniper: Ghost Warrior 2 Sistem Gereksinimleri:

Windows XP ve üzeri
2 GHZ hızında Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 işlemci
2 GB RAM
9 GB boş depolama alanı
512 MB video belleğine sahip Nvidia 8800 GT ekran kartı
DirectX 9.0c
DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,088
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.