Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Açık Dünya Tabanlı FPS Oyunu

Keskin bir nişancı olmaya hazır mısınız?

Zor şartlar altında oynadığımız Sniper Ghost Warrior 3 oyununda düşman hatlarına sızmaya çalışacağız. Keskin nişancı olduğumuz oyun açık dünya yapısıyla bizleri karşılıyor. Amerikan askerinin yerine geçtiğimiz oyunda Rusya sınırlarından içeri sızıyoruz. Kendine has oyun dinamikleriyle karşımıza çıkan oyunda görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Kendi yolumuzu belirleyebildiğimiz oyun bunu açık dünya yapısına borçlu. Kaliteli grafiklere sahip olan Sniper Ghost Warrior 3'te hedefleri tespit edip ortadan kaldırmak için büyük bir mücadeleye veriyoruz. 
3 farklı oyun stilinin yer aldığı Sniper Ghost Warrior 3 oyununda isterseniz nişan alma yeteneklerinizi öne çıkarıyor keskin nişancı olup uzak mesafenin vermiş olduğu avantajdan yararlanıyorsunuz.

İsterseniz farklı silah seçeneklerini deneyerek oyun alanını mermi gölüne çevirebilir isterseniz de gizli bir şekilde düşmanlarınızı temizlemek için büyük bir mücadele verebilirsiniz. Işık yansımalarının etkileyici olduğu oyunda karakter modellemeleri de dikkat çeken öğelerden olmayı başarıyor. Dolayısıyla oyun bunlara bağlı bir şekilde daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Gece gündüz döngüsünün yer aldığı oyunda hava durumu da bununla birlikte değişebiliyor. Önceki seviye göre grafikler açısından geliştiğini gördüğümüz Sniper Ghost Warrior 3 oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.. 

Sniper Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi
- Hyper Threading özelliğine sahip çift çekirdekli ya da 4 çekirdekli SSE1 destekli işlemci
- 8 GB RAM
- 2 GB GeForce GTX 760 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı
- DirectX 11
- 50 GB boş depolama alanı
- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,326
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?