Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

SnowBros
Kartopu Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Atari salonlarına gidip SnowBros oyununu oynamak yerine bilgisayarınızda artık bu heyecanı yaşayabilirsiniz. Oyuncularına keyifli anlar geçirmeyi isteyen oyun bilgisayara aktarılmış bir versiyon olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisine yeni bölümler eklendiğinden dolayı zorlaştırılmış olan seviyeleri de oynayabileceksiniz. SnowBros oyununu bilgisayarınızda oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Atari heyecanını bilgisayarınızda yaşamanıza imkan sağlıyor. Oyun en fazla iki oyuncuyu desteklemeklemektedir.

Tom ve Nick adındaki iki karakterden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyuncu düşmanlarına kartopu atabildiği gibi düşmana donana kadar kartopu atabiliyor. Düşmanlarınızı etkisiz hale getirene kadar mücadeleye devam etmeniz gerekiyor. Oyunda tek bir amaç vardır. Kaçırılmış olan ikiz prensesleri kurtarmak. Ben yaparım diyorsanız hemen oynamaya başlayın. 

Dilerseniz SnowBros oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz SEGA.exe'yi çalıştırdıktan sonra "Oyun Aç" bölümünden SnowBros'u seçererek oyunu çalıştırabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
759.03 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,870
GELİŞTİRİCİ
SEGA
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.