Soccer Manager 2016

Soccer Manager 2016

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

2016 Menajerlik Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Soccer Manager 2016 oyununda gerçekçi bir futbol menajerlik deneyimi sizleri bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunda herşeye sıfırdan başlıyorsunuz. Kariyet basamaklarınıza yükselmek için takımınızı formda tutmanız gereken Soccer Manager 2016 oyununda küçük başarılarla sonrasında ise büyük galibiyetler ve kupalara adınızı duyurmanız yeterli olacaktır. Soccer Manager 2016 oyununda işinizi gerçekleştirmek için ise oyun taktikleriyle ilgilenmeniz yeterli olacaktır. 

Kulübünüzün transferlerini gerçekleştirdiğiniz Soccer Manager 2016 oyununda yıldız oyuncuları takımınıza getirmek için elinizden geleni yapacağınıza hiç şüphem yok. İlk 11'i maçlarda uygulanacak taktikleri de sizin belirlediğiniz Soccer Manager 2016 oyununda maçları kazanmak için oyuncularınıza düzenli aralıklarda antreman yaptırmayı unutmayın. 

Maçları canlı bir şekilde takip ettiğiniz bu oyunda performansı gerçek zamanlı olarak takip ediyorsunuz. Türkçe dil desteği ilse gelen Soccer Manager 2016 oyununda Türk takımları da yer alıyor. Eğer sizde başarılı bir menajerlik oyunu oynamak istiyorsanız Soccer Manager 2016'yı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,360
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?