Softmaker FreeOffice

Softmaker FreeOffice

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Ofis Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Softmaker FreeOffice programı sayesinde ofis servislerine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Microsoft Office programlarına para vermek istemeyen kullanıcılar için hazırlanmış olan Softmaker FreeOffice programı sayesinde yazı işlerinizi yapabilirsiniz.

Sunum hazırlamanıza yahut elektronik tablolar oluşturmanıza imkan sağlayan Softmaker FreeOffice programı ufak boyutlu olmasının dışında kolay kullanılabilir olmasıyla Windows kullanıcıların seveceğine inanıyorum. 

Presentations, TextMaker ve PlanMaker olmak üzere 3 farklı kullanıma yönelik olarak sunulan Softmaker FreeOffice programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yazı işleriyle ilgileniyorsanız TextMaker programını kullanabilirsiniz. Yeni bir belge oluşturabilir ve yazmaya başlamak dışında OpenOffice, Microsoft Word ile oluşturulmuş dosyaları aktarıp hızlı bir şekilde düzenleme yapabiliyorsunuz.

Metinleri biçimlendirmenize, düzenlemenize ve dökümanlar üzerinde ortak çalışma resim ekleme yahut çizim yapma gibi işlerinizde kullanabilirsiniz. Microsoft Excel yerine ise PlanMaker programını kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Microsoft Excel ile hazırlanmış olan tabloları da bu servise aktarmanız mümkün.

Presentations ile sunum hazırlayabildiğiniz gibi Microsoft PowerPoint dosyasını da aktarabilirsiniz. Eğer sizde ofis programlarını ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız alternatif olarak Softmaker FreeOffice programını kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Uygulamalar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,444
HEMEN İNDİR (58.67 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?