SPAMfighter

SPAMfighter

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Spam Mailleri Silme ve Engelleme Programı

SPAMfighter, Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış etkili bir anti-spam aracıdır. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz SPAMfighter programı Thunderbird, Outlook, Outlook Express ve Windows Live Mail ile uyumludur. 

Son derece sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan SPAMfighter programı basit bir kullanım sunmaktadır. Microsoft tarafından serftika desteği ile güçlendirilen SPAMfighter programı 3 milyondan fazla kullanıcıya sahip olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanıcı sayısı çok olduğu için sürekli olarak güncellenen başarılı bir yapıya sahiptir. 

Prgram bir yığın spam mesajı iletiyi tek bir tıklama ile SPAMfighter Community'e gönderebiliyorsunuz. Bu sayede aynı adresten gelen sahte postalarla tek tek uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. 

Türkçe, Almanca, İngilizce, Çince, Fransızca, Rusça, İsponyolca dil destğine sahip olan SPAMfighter programı posta kutunuzdaki diğer dosyalar için More Clean Folder ve simge çubuğuna tıklayıp daha önceki klasörlerinizi de kolay bir şekilde temizleyebiliyorsunuz. Eğer sizde spam mesajlardan etkilenmek istemiyorsanız SPAMfighter programını Windows bilgisayarınızda kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
7.6.87
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,197
HEMEN İNDİR (2.47 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?