Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Speed Rovers - Classic

reklam

Windows için Motor Yarışı Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Eğlenceli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyununa var mısınız? Speed Rovers - Classic Windows 8 işletim sistemine sahip eğlenceli bir yarış oyunu sizlerle.

Bizlere eski yarış oyunlarını hatırlatan Lotus tarzında olan Speed Rovers - Classic'de değişik yarış motorlarını kullanırken farklı kahramanları da kontrol edebilme olanağı sağlıyor. Oyunun ana teması hız canavar motorumuza alıp dünya çapında yapılan yarışlara katılıp en yüksek dereceleri almak.

Speed Rovers - Classic'de New York sokaklarında yarışırken Kimi zaman Meksika'nın kızıl çöllerinde tozu dumana katarken yaşadığımız o heyecan bazı zamanlarda karlarla kaplı dondurucu toprakları olan  İzlanda'ya giderek yeni serüvenlere doğru yol alıyoruz.

Speed Rovers - Classic'de temel oynama amacı  mantığınızı kontrol noktasına hükmetmenize dayalıdır. Oyuna başladığınızda size belli bir süre verilir ve o süre bitmeden o etabı tamamlamanız ve daha sonraki kontrol noktasına geçmeniz amaçlanır. Sorunsuz geçtiğiniz her etap size ekstra bir süre daha veriyor. Oyundaki sürenizi ayarlamak için yol çalışmalarına ve yoldaki araçlara dikkat edip kaza yapmamanız gerekir. Eğer sürenizi daha fazla uzatmak istiyorsanız yeşil zaman kapsüllerini toplamanız gerekmektedir.

Gerçekten yarış oyunlarını seviyorsanız sizlere Speed Rovers - Classic'i öneriyorum bu eğlenceli yarışa dahil olun.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
982
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.