SpeedItup Free

SpeedItup Free

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayar Hızlandırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış SpeedItup Free programı sayesinde bilgisayarınızı kolay bir şekilde hızlandırabilirsiniz. Sisteminizin kritik noktalarını optimize ederek sistem performansını arttırmanıza olanak sağlayan SpeedItup Free programı bilgisayarınızı hızlandırmak için oldukça etkileyici bir çalışma sunuyor. 

Son derece anlaşılır ve temiz bir arayüze sahip olan SpeedItup Free programı kolay kullanımlı olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Hem yeni başlayanlar hemde profesyonel kullanıcıların seveceğine inandığım SpeedItup Free programı farklı optimizasyon işlemleri için ayrılan sekmeler yardımıyla istedğiniz işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. 

SpeedItup Free programının ana penceresi üzerinde toplam RAM, kullanılan RAM, boşta olan RAM ve Windows işletim sisteminizin çalışma zamanını görüntülemeniz mümkün. İnternet ayarlarını, sabit disk ayarlarını, RAM belleğini yer aldığı bölüm ekranın orta bölümünde bulunmaktadır. Tüm işlemleri doğrudan yapabilmeniz mümkün. Speed Up Now butonuna tıklatarak tüm işlemleri tek bir kerede gerçekleştirmeniz mümkün. Bilgisayarınızı hızlandırmak konusunda fazla beklentiye girmeyin. Çünkü diğer sistem hızlandırma programlarının bulundurmuş olduğu özellikler yer alıyor. Eğer sizde sisteminizi hızlandırmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız SpeedItup Free programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
10.01
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,037
HEMEN İNDİR (6.81 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?