StarCraft Universe

StarCraft Universe indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

StarCraft Universe MMORPG Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için fan yapımı StarCraft MMORPG oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyun World of Warcraft benzeri bir yapıyla karşımıza çıkıyor. Oyuna hayran yapımı StarCraft 2 modu ile birleşen oyunun kaliteli grafiklerden oluştuğunu söylememiz mümkün. 

Oyunda alışık olduğumuz raid tecrübesini StarCraft 2'de yer alıyor. Evrenin zindanlarını ziyaret ettiğimiz oyunda bölüm sonunda dev sanavarlarla karşı karşıya kalıyoruz. 
 
Harita yapısına sahip olan oyunda haritaları seçerek başlıyoruz. Apheaval Arts tarafından geliştirilmiş haritaları seçerek oynamaya başladığımız StarCraft Universe oyununda raidlere katılarak ilerliyoruz. 
 
StarCraft Universe oyununu oynayabilmek için ise oyunun tam sürümüne sahip olmamız gerekli değil. Demo sürümü olan StarCraft Universe Starter Edition ile bağlantı kurabilirsiniz. Alışık olduğumuz Raid tecrübesine sahiptir. 
 
StarCraft Universe Oyunu Nasıl Oynanır?
 StarCraft 2 oyununu açtıktan sonra Battle.net hesabınızla oyuna giriş sağlayın. Yaptığınız giriş ardından Arcade menüsünü açıp arama kutusuna SC Universe yazmanız ve bu aramadan sonra karşılaştığınız haritalardan birini seçip Play tuşuna tıklamanız gerekmektedir. Oyunda haritaları sırayla açıp denemenizi öneriyorum. StarCraft'ın World of Warcraft gibi geliştirildiğini düşünerek baz alınmış başarılı bir yapımdır. Eğer sizde bu deneyimi yaşamak istiyorsanız StarCraft Universe'yı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,283
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?